MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 17144298
nr 1714 4298
GUN
old. Length: 135 cm, wear, damages.
modell äldre. Längd: 135 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 900
Monday July 28 2025
at 20:17:51
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)